psychoterapia


foto

Najgroźniejsza choroba naszych

Najgroźniejsza choroba naszych czasów Lekarze alarmują, że jedną z najbardziej groźnych chorób jest w dzisiejszych czasach depresja. I należy z tym się zgodzić - w końcu nie jest żadną tajemnicą, że w Stanach Zjednoczonych czy choćby w Szwecji coraz większa ilość osób choruje na depresję. Można śmiało powiedzieć, że depresja to taka choroba, która generalnie dotyka mieszkańców bogatych krajów. Badania mówią, iż takie osoby, które chorują na depresję mają.

Zobacz więcej ...

foto

Co zrobić aby odzyskać radość życiową?

Co zrobić, aby odzyskać radość życiową? Człowiek tak naprawdę powinien w każdym przypadku robić co w jego mocy, aby być radosnym osobą. A to dlaczego? Najzwyczajniej w świecie ten człowiek, który jest nieustannie nieszczęśliwy, po pewnym czasie nie będzie mógł funkcjonować w sposób możliwie jak najbardziej normalny. Należy w.

Zobacz więcej ...

foto

Gdzie wyszukać psychoterapeutę

Gdzie wyszukać psychoterapeutę dla dzieci Psychoterapia to słowo, którego przeraża każdego nastolatka. Mało kiedy młoda osoba trafia do specjalisty z własnej woli. Logicznym jest, że właśnie to przyczynia się do negatywnego nastawienia wobec terapii. Nastolatek ląduje na przysłowiowej kozetce, albowiem jego rodzic, instruktor.

Zobacz więcej ...

foto

Depresja choroba dzisiejszych czasów

Depresja choroba dzisiejszych czasów Psychiatrzy alarmują, że jedną z najbardziej groźnych chorób jest obecnie depresja. I trzeba z tym się zgodzić - przecież to żadna tajemnica, że w Stanach Zjednoczonych czy choćby w Szwecji coraz większa ilość osób choruje na depresję. Można powiedzieć, iż depresja to taka choroba, która w zasadzie dotyka ludzi.

Zobacz więcej ...

Top