kadr fotografiaRodzinne fotografie spośród rodzicielami to punkt dbały wszelkiej mojej sesji. Wykonuje konsumuje obojętnie od przegłosowanego pakietu, bo wierzę, że jest to cudowna pamiątka dla dziecka. Ono będzie miało tysiąc dopadnięć zanim skończy miesiąc i tych spośród obojgiem rodziców? Blisko dobrych wiatrach może kilka. Przygotowując stylizacje do dopadnięć rystukalnych wykorzystuję naturaln ksylem, rośliny, towary nawiązujące do tradycji, kojarzące się z pastoralnym istnieniem na osady. Inspiracje aż do takich zdjęć dziecięcych sięgam z podróży, z wakacji na wsi, zawsze wracam do domu z jakimś vintage gadżetem, kto idealnie doświadcza się w fotografii bobasków. Najważniejszymi reprezentatami tej kategorii są zdjęcia na starych skateboardach, gniazda z naturalnych witki, łóżeczka ze starych oddech.

Kwiaty, akcesoria, tła. To zdecydowanie najszersza kategoria w moim kolekcji fotografa dziecięcego. Chwalę dopadnięcia w kwiatach, koronkowe ubranka, delikatne owijki, komplet, co podkreśla normalną krasę nowonarodzonych dziewczynek. Sama jestem mamą dwóch chłopców, więc astronomiczną przyjemność działa mi łączenie cienkich tkanin, robota igłą ubranek, kruszenie w kwiatach - dla klasy od czasu twardych i hałasującyh autek które mam na co doba w domu :) Poniżej kilka przykładów zdjęć noworodków w kwiatach.

Jak percypujecie konceptów na sesje noworodkowe mi nie tęskni. W moim studio w Warszawie mam już nader dostatnią kolekcję futerek, tkanin, owijek we wszytskich kolorach tęczy słodkich ciasnych ubranek dla małych dziewczyny i ciasnych chłopców. Aliści to tylko baza do zdjęć.

Top